2bigha logo
  1. Home
  2. >Land Properties
  3. >Agricultural Land for Sale in Palwal/sector 10, Palwal
Hathin - Palwal Rd, Sector 10, Palwal, Palwalrural, Haryana 121102, India
PROPERTY ID : 9238
19

Total Area

₹ 171 Cr

₹ 9 Cr

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Sunil kumar

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Sunil kumar

Agent
4.0

Call NowWhatsApp

Nearby Properties

Explore Nearby Properties

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 5.50 Cr/ acre

Total: ₹55 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 2.50 Cr/ acre

Total: ₹20 Cr

Area: 8 Acre

Type: agricultural

Barhana, Haryana 124107, ...

Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ acre

Total: ₹6 Cr

Area: 6 Acre

Type: agricultural

Dighal, Haryana 124107, I...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.50 Cr/ acre

Total: ₹14 Cr

Area: 4 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

1 days on 2Bigha

₹ 9 Cr/ acre

Total: ₹171 Cr

Area: 19 Acre

Type: agricultural

Hathin - Palwal Rd, Secto...

Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ bigha

Total: ₹1 Cr

Area: 1 Bigha

Type: agricultural

Chandauri, Uttar Pradesh,...

Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ bigha

Total: ₹1 Cr

Area: 1 Bigha

Type: agricultural

Chandauri, Uttar Pradesh,...

Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
1 days on 2Bigha

₹ 2.50 Cr/ bigha

Total: ₹5 Cr

Area: 2 Bigha

Type: agricultural

Chandauri, Uttar Pradesh,...

Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
1 days on 2Bigha

₹ 1.50 Cr/ bigha

Total: ₹1.50 Cr

Area: 1 Bigha

Type: agricultural

Chandauri, Uttar Pradesh,...

1 days on 2Bigha

₹ 8.50 Cr/ acre

Total: ₹76.50 Cr

Area: 9 Acre

Type: agricultural

Hathin - Palwal Rd, Secto...