2bigha logo
  1. Home
  2. >Land Properties
  3. >Agricultural Land for Sale in Chhata/chandauri, Mathura
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
10 views
PROPERTY ID : 9236
1

Total Area

₹ 1 Cr

Chandauri, Uttar Pradesh, India

₹ 1 Cr
Price/bigha

Owner Details

ranjit singh

CategoryNONE
Land ZoningNOT_APPLICABLE
OwnershipYes
Water Level20 Feet

Owner
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

ranjit singh

Owner
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

ranjit singh

Owner
4.0

Call NowWhatsApp

Nearby Properties

Explore Nearby Properties

Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
1 days on 2Bigha

₹ 60 Lakh/ acre

Total: ₹10.80 Cr

Area: 18 Acre

Type: agricultural

Meham, Haryana 124112, In...

Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
1 days on 2Bigha

₹ 5 Cr/ acre

Total: ₹5 Cr

Area: 1 Acre

Type: agricultural

Harchandpur, Haryana 1221...

Lohtki, Haryana 122103, India
Lohtki, Haryana 122103, India
Lohtki, Haryana 122103, India
1 days on 2Bigha

₹ 12 Cr/ acre

Total: ₹60 Cr

Area: 5 Acre

Type: agricultural

Lohtki, Haryana 122103, I...

Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
1 days on 2Bigha

₹ 4.60 Cr/ acre

Total: ₹6.90 Cr

Area: 1.5 Acre

Type: agricultural

Gudha, Haryana 132114, In...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 5.50 Cr/ acre

Total: ₹55 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 2.50 Cr/ acre

Total: ₹20 Cr

Area: 8 Acre

Type: agricultural

Barhana, Haryana 124107, ...

Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ acre

Total: ₹6 Cr

Area: 6 Acre

Type: agricultural

Dighal, Haryana 124107, I...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.50 Cr/ acre

Total: ₹14 Cr

Area: 4 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Hathin - Palwal Rd, Sector 10, Palwal, Palwalrural, Haryana 121102, India
1 days on 2Bigha

₹ 9 Cr/ acre

Total: ₹171 Cr

Area: 19 Acre

Type: agricultural

Hathin - Palwal Rd, Secto...

Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
Chandauri, Uttar Pradesh, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ bigha

Total: ₹1 Cr

Area: 1 Bigha

Type: agricultural

Chandauri, Uttar Pradesh,...