2Bigha logo
  1. Home
  2. >Real Estate Agents
  3. >Wayanad Links ( Santosh Kumar)
Wayanad Links ( Santosh Kumar)

Wayanad Links ( Santosh Kumar)

USER
4.0

Wayanad

Phone IconCall NowWhatsapp IconWhatsApp

Properties Listed

3

Listed Properties by Wayanad

3 listings
Meenangadi, Kerala, India
Meenangadi, Kerala, India
Meenangadi, Kerala, India
1 days on 2Bigha

₹ 70 Lakh / acre

Total: ₹70 Lakh

Area: 1

Type: agricultural

Meenangadi, Kerala, India

P7C6+5G, Kidanganad, Kerala 673592, India
P7C6+5G, Kidanganad, Kerala 673592, India
P7C6+5G, Kidanganad, Kerala 673592, India
1 days on 2Bigha

₹ 90,000 / cent

Total: ₹72.00 Lakh

Area: 80

Type: agricultural

P7C6+5G, Kidanganad, Kerala 673592,...

M3GG+7XF, Kambalakkad, Kerala 673124, India
M3GG+7XF, Kambalakkad, Kerala 673124, India
M3GG+7XF, Kambalakkad, Kerala 673124, India
1 days on 2Bigha

₹ 60 Lakh / acre

Total: ₹6.60 Cr

Area: 11

Type: commercial

M3GG+7XF, Kambalakkad, Kerala 67312...