2bigha logo
  1. Home
  2. >Land Properties
  3. >Agricultural Land in Khabran kalan, Fatehabad
Khabran Kalan, Haryana 125053, India
Khabran Kalan, Haryana 125053, India
Khabran Kalan, Haryana 125053, India
15 views
PROPERTY ID : 6667
5

Total Area

₹ 1.75 Cr

Khabran Kalan, Haryana 125053, India

₹ 35 Lakh

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Pawan swami

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Pawan swami

Agent
4.0

Call NowWhatsApp

Nearby Properties

Explore Nearby Properties

Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
1 days on 2Bigha

₹ 60 Lakh/ acre

Total: ₹10.80 Cr

Area: 18 Acre

Type: agricultural

Meham, Haryana 124112, In...

Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
1 days on 2Bigha

₹ 4.60 Cr/ acre

Total: ₹6.90 Cr

Area: 1.5 Acre

Type: agricultural

Gudha, Haryana 132114, In...

Panihari, Haryana 125121, India
Panihari, Haryana 125121, India
Panihari, Haryana 125121, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.80 Cr/ acre

Total: ₹5.70 Cr

Area: 1.5 Acre

Type: agricultural

Panihari, Haryana 125121,...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 5.50 Cr/ acre

Total: ₹55 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 2.50 Cr/ acre

Total: ₹20 Cr

Area: 8 Acre

Type: agricultural

Barhana, Haryana 124107, ...

Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ acre

Total: ₹6 Cr

Area: 6 Acre

Type: agricultural

Dighal, Haryana 124107, I...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.50 Cr/ acre

Total: ₹14 Cr

Area: 4 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Farukh Nagar, Haryana 122506, India
Farukh Nagar, Haryana 122506, India
Farukh Nagar, Haryana 122506, India
1 days on 2Bigha

₹ 15 Cr/ acre

Total: ₹180 Cr

Area: 12 Acre

Type: industrial

Farukh Nagar, Haryana 122...

Ayalki, Haryana 125051, India
Ayalki, Haryana 125051, India
Ayalki, Haryana 125051, India
1 days on 2Bigha

₹ 95 Lakh/ acre

Total: ₹10.45 Cr

Area: 11 Acre

Type: agricultural

Ayalki, Haryana 125051, I...

Khera Khurrampur, Haryana 122506, India
Khera Khurrampur, Haryana 122506, India
Khera Khurrampur, Haryana 122506, India
2 days on 2Bigha

₹ 10,000/ sqyrd

Total: ₹1.90 Cr

Area: 1900 Square Yards

Type: agricultural

Khera Khurrampur, Haryana...