2bigha logo
  1. Home
  2. >Land Properties
  3. >Agricultural Land in Gharaunda/gudha, Karnal
Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
10 views
PROPERTY ID : 6796
7

Total Area

₹ 16.10 Cr

Gudha, Haryana 132114, India

₹ 2.30 Cr

Owner
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Lalit Dahiya

Owner
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Lalit Dahiya

Owner
4.0

Call NowWhatsApp

Nearby Properties

Explore Nearby Properties

Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
Meham, Haryana 124112, India
1 days on 2Bigha

₹ 60 Lakh/ acre

Total: ₹10.80 Cr

Area: 18 Acre

Type: agricultural

Meham, Haryana 124112, In...

Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
1 days on 2Bigha

₹ 5.50 Cr/ acre

Total: ₹11 Cr

Area: 2 Acre

Type: agricultural

Harchandpur, Haryana 1221...

Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
Harchandpur, Haryana 122103, India
1 days on 2Bigha

₹ 5 Cr/ acre

Total: ₹5 Cr

Area: 1 Acre

Type: agricultural

Harchandpur, Haryana 1221...

Lohtki, Haryana 122103, India
Lohtki, Haryana 122103, India
Lohtki, Haryana 122103, India
1 days on 2Bigha

₹ 12 Cr/ acre

Total: ₹60 Cr

Area: 5 Acre

Type: agricultural

Lohtki, Haryana 122103, I...

Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
Gudha, Haryana 132114, India
1 days on 2Bigha

₹ 4.60 Cr/ acre

Total: ₹6.90 Cr

Area: 1.5 Acre

Type: agricultural

Gudha, Haryana 132114, In...

Panihari, Haryana 125121, India
Panihari, Haryana 125121, India
Panihari, Haryana 125121, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.80 Cr/ acre

Total: ₹5.70 Cr

Area: 1.5 Acre

Type: agricultural

Panihari, Haryana 125121,...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 5.50 Cr/ acre

Total: ₹55 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...

Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
Barhana, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 2.50 Cr/ acre

Total: ₹20 Cr

Area: 8 Acre

Type: agricultural

Barhana, Haryana 124107, ...

Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
Dighal, Haryana 124107, India
1 days on 2Bigha

₹ 1 Cr/ acre

Total: ₹6 Cr

Area: 6 Acre

Type: agricultural

Dighal, Haryana 124107, I...

Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
Bahadurgarh, Haryana, India
1 days on 2Bigha

₹ 3.50 Cr/ acre

Total: ₹14 Cr

Area: 4 Acre

Type: agricultural

Bahadurgarh, Haryana, Ind...