2bigha logo
  1. Home
  2. >Land Properties
  3. >Agricultural Land in Buttar, Moga
Buttar, Punjab 142040, India
Buttar, Punjab 142040, India
Buttar, Punjab 142040, India
15 views
PROPERTY ID : 2230
3

Total Area

₹ 1.56 Cr

Buttar, Punjab 142040, India

₹ 52 Lakh

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Hardeep Singh

Agent
4.0

Call NowWhatsApp
Agent

Hardeep Singh

Agent
4.0

Call NowWhatsApp

Nearby Properties

Explore Nearby Properties

Nissing, Haryana 132024, India
Nissing, Haryana 132024, India
Nissing, Haryana 132024, India
1 days on 2Bigha

₹ 90 Lakh/ acre

Total: ₹4.50 Cr

Area: 5 Acre

Type: agricultural

Nissing, Haryana 132024, ...

Umedpura, Haryana 125055, India
Umedpura, Haryana 125055, India
Umedpura, Haryana 125055, India
1 days on 2Bigha

₹ 60 Lakh/ acre

Total: ₹9 Cr

Area: 15 Acre

Type: agricultural

Umedpura, Haryana 125055,...

Rania, Haryana 125076, India
Rania, Haryana 125076, India
Rania, Haryana 125076, India
1 days on 2Bigha

₹ 50 Lakh/ acre

Total: ₹5 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Rania, Haryana 125076, In...

Mallekan, Haryana 125055, India
Mallekan, Haryana 125055, India
Mallekan, Haryana 125055, India
1 days on 2Bigha

₹ 45 Lakh/ acre

Total: ₹4.50 Cr

Area: 10 Acre

Type: agricultural

Mallekan, Haryana 125055,...

Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
1 days on 2Bigha

₹ 95 Lakh/ acre

Total: ₹3.80 Cr

Area: 4 Acre

Type: agricultural

Assandh, Haryana 132039, ...

Mallekan, Haryana 125055, India
Mallekan, Haryana 125055, India
Mallekan, Haryana 125055, India
1 days on 2Bigha

₹ 45 Lakh/ acre

Total: ₹5.40 Cr

Area: 12 Acre

Type: agricultural

Mallekan, Haryana 125055,...

Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
1 days on 2Bigha

₹ 95 Lakh/ acre

Total: ₹4.28 Cr

Area: 4.5 Acre

Type: agricultural

Assandh, Haryana 132039, ...

Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
Assandh, Haryana 132039, India
1 days on 2Bigha

₹ 95 Lakh/ acre

Total: ₹1.90 Cr

Area: 2 Acre

Type: agricultural

Assandh, Haryana 132039, ...

Nissing, Haryana 132024, India
Nissing, Haryana 132024, India
Nissing, Haryana 132024, India
1 days on 2Bigha

₹ 1.25 Cr/ acre

Total: ₹4.38 Cr

Area: 3.5 Acre

Type: agricultural

Nissing, Haryana 132024, ...

Rajound, Haryana 136044, India
Rajound, Haryana 136044, India
Rajound, Haryana 136044, India
1 days on 2Bigha

₹ 85 Lakh/ acre

Total: ₹2.13 Cr

Area: 2.5 Acre

Type: agricultural

Rajound, Haryana 136044, ...